Tag Archive for 'speakeri'

Cadou à la @SmartGiftsro

Primii 20 de înscrişi la #hmeet vor primi după cum am promis în postul care anunţa evenimentul câte un tricou cu @username-ul lor de twitter. Lista e făcută, tricourile se imprimă în acest moment şi vă vor aştepta la intrare.

Pentru cei care nu s-au numărat, din păcate, între primii 20 de înscrişi dar vor tricouri cu usernameul de twitter marca #hmeet, SmartGifts.ro oferă posibilitatea imprimării unui tricou special, pe loc, cu doar 20 de lei.

În cele ce urmează vom publica lista participanţilor înscrişi care au confirmat prezenţa la evenimentul de sâmbătă, din Atrium Classic Cafe. Dacă nu îţi vezi numele în listă dar te-ai înscris dă-ne un mail pe office@smartgifts.ro , un DM pe twitter sau un mesaj pe facebook şi vom updata postul cu numele tău. În cazul în care eşti trecut pe listă dar nu mai poţi participa te rugăm, de asemenea, să ne anunţi.

  1. Lilly Bindeanu @blimage
  2. Cristian Birta @chinezu Speaker
  3. Oana Boanca @OanaBoanca
  4. Oana Brătilă @oanabratila Speaker
  5. Victor Brote @neo1984
  6. Bogdan Brylinsky @brylu
  7. Valentina Capata @valentinacapata
  8. Mălin Cenuşă @lordmitnick
  9. Claudiu Ciobanu  @claudiuciobanu Speaker
  10. Adriana Cocic @adriana_cocic Speaker
  11. Teodor Mihai Coman @mihaiteo
  12. Alexandru Coman @sonny91
  13. Adrian-Nicolae Cozma @adic91
  14. Bogdan Craciun @bogdanandrei
  15. Cristina Dinulescu @memyselfandcris
  16. Vlad Dulea @vladdulea Speaker
  17. Mugur Frunzetti @mugurfrunzetti
  18. Corina Guran @realitymaniac
  19. Adriana Horstaman @ing_adriana
  20. Andrei Igna @andrei_igna
  21. Laura Lazar @lalychen
  22. Bogdan Lucaciu @bogdanlucaciu
  23. Costin Moise @necenzurat
  24. Marius Matache @make2000 Speaker
  25. Lorand R. Minyo @lorandm
  26. Marius –Iulian Moga @MogaMarius_com
  27. Andra Mureşanu @andramuresanu
  28. Ştefan Murgeanu @stmurgeanu Speaker
  29. Sebastian Negomireanu @nseba
  30. Monica Obogeanu @monicaobogeanu
  31. Teo Pavel @hyteoo
  32. Ruxandra Predescu @ruxa Speaker
  33. Adrian Prişcă @nosfer
  34. Cristi Rus @cristirus
  35. Ştefan Rusu @SaltwaterC
  36. Cosmina Şipoş @cosminasipos @SmartGifts.ro Speaker
  37. Alexandru Anca @printcenterro
  38. CharityGift.ro @charitygift_ro
  39. Kena Siu @kenasiu
  40. Ciprian Stăvar @ciprianstavar Moderator
  41. Manu Ştefănuţă @onyx
  42. Lucian Todea @luciantodea
  43. Sorin- Iulian Trâmbiţaş @nekhbet
  44. Mihai Turtoi @Redhimihai
  45. Irinel Ursu @vasiauvi
  46. Zumzi @Zumzi
  47. Mitza @DrAndrei
  48. Nebuloasa @nebuloasa
  49. Carcalacul  @carcalacul
  50. Nicu @infodeltaro Speaker
  51. Bianca Şoima
  52. Marius Miclea @mariusmiclea
  53. Dana Brânzoiu @tavya
  54. Marius Isăilă @pancuro
  55. Cristina Putan @cristina_tm
  56. Dan Buzdugan @oradesibiu
  57. Calin Blaga @calinblaga
  58. Daninho @daninhdj

Post by @CosminaSipos